Obrazek - Slider

-A A A+

Dobry start naszych uczniów w półfinale wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym!!!

Dnia 21.03.2014 r. w Staszowie odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Naszą Szkołę Podstawową w tych zawodach reprezentowały trzy drużyny.

tenis stołowy

Bardzo dobrze spisały się dziewczęta. Pierwsza drużyna w składzie: Emilia Lasota i Patrycja Suchorowska zajęły wysokie II miejsce, niewiele zabrakło do awansu na Finał Wojewódzki. Druga – młodsza – drużyna w składzie: Natalia Boboń i Julia Opałacz zajęły V miejsce.
Drużyna chłopców: Kacper Szewczyk, Patryk Rzepa i Rafał Kowalski zajęli III miejsce.
Turniej rozegrano systemem ”każdy z każdym”. Poziom zawodów był bardzo wysoki i wyrównany.
Warto podkreślić, że pierwsza drużyna dziewcząt i chłopców to mistrzowie powiatu w tym roku szkolnym. Druga drużyna dziewcząt na zawodach powiatowych zajęła III miejsce.