Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
 
-A A A+

Niepodległa do Hymnu – włącz się w ogólnopolskie śpiewanie 11 listopada

W 2018 świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku ze zbliżającą się datą 11 listopada - jedną z najważniejszych w naszej historii – Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do współtworzenia wyjątkowego wydarzenia, które w bezprecedensowy sposób zachęci Polaków do wspólnego i radosnego świętowania.
 
 „Niepodległa do Hymnu” to inicjatywa, której podstawowym celem jest zaangażowanie Polek i Polaków do wspólnego zaśpiewania hymnu 11 listopada dokładnie o godzinie 12:00.
 
Do akcji zapraszamy zarówno najważniejsze instytucje państwowe, jak i najmniejsze społeczności lokalne. O godz. 12:00 podczas oficjalnych obchodów na Pl. J. Piłsudskiego w Warszawie do hymnu staną przedstawiciele Państwa. O tej samej godzinie stacje radiowe w całej Polsce wyemitują hymn naszego Państwa, tak by każdy Polak mógł się dołączyć do wspólnego śpiewania.
 
Zapraszamy również Państwa i kierowane lub nadzorowane przez Państwa instytucje do włączenia się do akcji „Niepodległa do Hymnu”. Zapraszamy do zarezerwowania w programie oficjalnych uroczystości albo mniej oficjalnych spotkań, które Państwo przygotowujecie, kilku minut w samo południe na odśpiewanie hymnu. Prosimy też o zaproponowanie Państwa mieszkańcom miejsc, w których wspólnie z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami mogliby się zebrać i przyłączyć do wykonania Mazurka Dąbrowskiego.
 
Zapraszamy również do wykorzystania hashtagu #niepodlegladohymnu i zamieszczania informacji zarówno na Państwa stronach internetowych, profilach w mediach społecznościowych, jak i zachęcenie wszystkich uczestników do tego samego.
Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenie/ i wśród rodzajów wydarzenia wybierając akcję „Niepodległa do hymnu”.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem email: hymn@niepodlegla.gov.pl
 

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji "Niepodległa do Hymnu". To akcja, do której zapraszamy wszystkich chcących włączyć się we wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada br. o godz. 12.00, w tym m.in. samorządy i ich jednostki organizacyjne, a także inne instytucje i organizacje działające na terenie miast, gmin i powiatów. Szczegółowe informacje w załączniku.

Gorąco zachęcamy do zaangażowania się w samą akcję, a także w jej promocję za pośrednictwem Państwa stron internetowych i mediów społecznościowych. Będziemy również wdzięczni za przekazanie zaproszenia instytucjom kultury, organizacjom społecznym i mediom działającym na terenie Państwa jednostek.
Serdecznie pozdrawiam
Wioletta Kępka
Biuro Programu "Niepodległa"
tel. 603280618

--


Wioletta Kępka


tel. 603280618

wkepka@niepodlegla.gov.pl


Biuro Programu NIEPODLEGŁA

Jasna 24, 00-054 Warszawa

kontakt@niepodlegla.gov.pl


tel. +48 22 1822600


www.niepodlegla.gov.pl

 

Więcej artykułów…