Obrazek - Slider

-A A A+

Siatkarze Integro OSiR Staszów z pucharem wójta Rytwian

W Rytwianach odbył się VI Turniej o Puchar Wójta Gminy Rytwiany w siatkówce mężczyzn. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn uczestniczących w rozgrywkach Regionalnej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.

Drużyna Integro OSiR Staszów, która zwyciężyła w turnieju o puchar wójta Rytwian.

W meczu o trzecie miejsce ULKS Budkom Oleśnica pokonał gospodarzy ULKS Gryf Rytwiany. Natomiast w finale Integro OSiR Staszów pokonał w tie breaku ULKS Stopnica. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Mitręga z Integro OSiR Staszów.

Klasyfikacja końcowa: 1. Integro OSiR Staszów, 2. ULKS Stopnica, 3. ULKS Budkom Oleśnica, 4. ULKS Gryf Rytwiany, 5. Mocni Tuczępy, 6. KS Zborów, 7. Źródło Solec-Zdrój. Zespół Integro OSiR Staszów wystąpił w składzie: Sebastian Bąk, Damian Błaszczyk, Patryk Grosicki, Wiesław Grosicki, Piotr Jawor, Wojciech Kosiński, Michał Mitręga, Bogdan Rogoziński.

Źródło: echodnia.eu, 19.04.2013r.