Perpetum Homo zagra dla Orkiestry
Odsłon: 3709. Data dodania: 2008-01-11
Perpetum Homo zagra dla Orkiestry
Niedzielne granie z Orkiestrą Jurka Owsiaka odbędzie się w domu Strażaka w Rytwianach. Imprezę organizuje miejscowy sztab orkiestry oraz wójt. Wszyscy, którzy zjawią się w niedzielę w tym właśnie miejscu nie będą się nudzić. Od godziny 13 odbędą się między innymi pokazy strażackie, występy artystyczne dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Rytwian i szkoły Podstawowej z Sichowa Dużego. Koncerty, a wśród nich występ młodzieżowego zespołu „Junior” z Sichowa Dużego, występ zespołu śpiewaczego „Sichowianie”. To wszystko do godziny 15.
Potem odbędzie się licytacja darów rzeczowych i loteria fantowa. Około 18.30 wystąpi zespół Perpetum Homo. Punktualnie o 20 orkiestra z Rytwian wypuści Światełko do Nieba. Organizatorzy zapowiadają znacznie więcej atrakcji. Dodają, że nikt nie wyjdzie głodny. Ma być nieograniczona ilość wojskowej grochówki.
Źródło: Echo Dnia, 10 Stycznia 2008 - echodnia.eu , AKU
Więcej artykułów…
-
Program "Opieka 75+" na rok 2026 (2026-06-09)
-
Szczepienia przeciwko wściekliźnie - KŁODA (2026-06-08)
-
Uwaga - przerwa w dostawie wody w miejscowości Rytwiany - 08.06.2026 r. (2026-06-05)
-
Szczepienia przeciwko wściekliźnie – zmiana terminu Strzegomek. (2026-06-02)
-
Badanie GUS - Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych (2026-06-02)
-
Szczepienia przeciwko wściekliźnie (2026-05-29)
-
Zaproszenie na bezpłatne badania mammograficzne (2026-05-29)
-
Zaproszenie na Gminny Dzień Dziecka (2026-05-29)
-
Zaproszenie do udziału w projekcie Nowa - aktywna ja (2026-05-29)
-
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół w Połańcu (2026-05-29)
