Obrazek - Slider

-A A A+

I miejsce nauczycieli ZSP w Rytwianach w X Ogólnopolskim Turnieju Strzeleckim Pracowników Oświaty

W dniach 1-2.10.2022 roku na strzelnicy Zespołu Szkół im. S. Staszica w Staszowie odbył się X Ogólnopolski Turniej Strzelecki Pracowników Oświaty.

Informacja-Gmina-Rytwiany

W zawodach wzięło udział 11 drużyn. ZS-P im. Jana Pawła II w Rytwianach reprezentowali: Barbara Dynak, Zbigniew Kosterski, Jacek Więckowski, Marcin Janowski i Ireneusz Janowski. Rozegrane zostały dwie konkurencje drużynowe – strzelanie z broni kulowej KBKS na 50 metrów z pozycji leżącej i broni pneumatycznej na 10 metrów z pozycji stojącej. Reprezentacja Naszych nauczycieli w klasyfikacji drużyn mieszanych zajęła I miejsce i III miejsce. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej o Puchar Prezesa III miejsce zajęła Barbara Dynak. Zaś w klasyfikacji indywidualnej całego turnieju II miejsce zajął Marcin Janowski, III miejsce Jacek Więckowski i V miejsce Ireneusz Janowski. Turniej stał na wysokim i wyrównanym poziomie.