II miejsce siatkarzy z Rytwian na turnieju w Stopnicy
Odsłon: 934. Data dodania: 2023-04-21
W dniu 15.04.2023 r. na hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Batalionów Chłopskich w Stopnicy został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica. W zawodach wzięło udział 6 drużyn z naszego województwa m. in.: Stopnica, Busko-Zdrój, Solec-Zdrój, Rytwiany. Rozgrywki stały na wysokim i wyrównanym poziomie sportowym. Po zakończeniu turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe, które to wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica Pan Ryszard Zych.
Klasyfikacja końcowa zawodów:
I miejsce – „Wataha” Busko-Zdrój.
II miejsce – ULKS „GRYF” Rytwiany.
III miejsce – „Talmat” Stopnica.

Nasza drużyna z Rytwian wystąpiła w składzie:
Od lewej górny rząd: Marcin Janowski, Wojciech Legawiec, Sebastian Kalota, Kamil Kozłowski, Marcin Orłowski.
Od lewej dolny rząd: Grzegorz Wątroba, Tomasz Prus, Adam Matuszek, Mariusz Staniek.
Autor: Marcin Janowski.
Więcej artykułów…
-
Program "Opieka 75+" na rok 2026 (2026-06-09)
-
Szczepienia przeciwko wściekliźnie - KŁODA (2026-06-08)
-
Uwaga - przerwa w dostawie wody w miejscowości Rytwiany - 08.06.2026 r. (2026-06-05)
-
Szczepienia przeciwko wściekliźnie – zmiana terminu Strzegomek. (2026-06-02)
-
Badanie GUS - Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych (2026-06-02)
-
Szczepienia przeciwko wściekliźnie (2026-05-29)
-
Zaproszenie na bezpłatne badania mammograficzne (2026-05-29)
-
Zaproszenie na Gminny Dzień Dziecka (2026-05-29)
-
Zaproszenie do udziału w projekcie Nowa - aktywna ja (2026-05-29)
-
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół w Połańcu (2026-05-29)
