Piknik Sportowy z Eneą
Odsłon: 765. Data dodania: 2023-06-16

17 czerwca 2023r. W Rytwianach na stadionie sportowym Klub Sportowy Baszta Rytwiany organizuje dla dzieci i rodziców Piknik Sportowy z Eneą.
Serdecznie zapraszamy na "Piknik Sportowy z Eneą"
Już po raz 8 dla wszystkich naszych zawodników (i nie tylko bo zapraszamy wszystkie aktywne dzieci z rodzinami z okolicy) organizujemy sportowy piknik rodzinny. W tym roku nasze działania wspiera @Enea która doda energii uczestnikom. Spotykamy się w najbliższą sobotę na naszym stadionie od godz. 14.00
Co nas czeka? Mnóstwo emocji, zabaw i ruchu! Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany. Będzie możliwość rywalizacji w różnych grach i zabawach, testy sprawności, dmuchane zamki czy strażacy z OSP Rytwiany. Niezależnie od wieku czy umiejętności sportowych, każdy znajdzie coś dla siebie.
W trakcie pikniku zapewniamy pyszne jedzenie i napoje, abyście mieli pełne siły do wspólnych sportowych wyzwań. Jeśli macie ochotę, możecie również przynieść swoje ulubione przekąski i napoje, aby podzielić się nimi z innymi uczestnikami.
Serdecznie zapraszamy Was i Wasze rodziny do spędzenia aktywnego dnia razem! Będzie to wspaniała okazja, aby odciąć się od codziennych obowiązków i cieszyć się beztroskimi chwilami w gronie bliskich.
Do zobaczenia!|
Więcej artykułów…
-
UWAGA - przerwa w dostawie wody w miejscowościach Tuklęcz i Grobla (2026-04-10)
-
Ogłoszenie - I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej własność Gminy Rytwiany w miejscowości Tuklęcz (2026-04-09)
-
Bezpłatne szkolenia w BCU Staszów (2026-04-08)
-
Ruszył nabór do projektu AgroAKTYWNI - zgłoś swoją ofertę już dziś! (2026-04-08)
-
Zaproszenie na TARGI EKOTECH (2026-04-03)
-
Jubileusz 210-lecia istnienia ZPO PSPiP im. Marii Firlejczyk w Sichowie Dużym (2026-04-01)
-
Nabór wniosków o wsparcie FEDR.03.01-IW.23-001/26: Wzrost możliwości uzyskiwania dochodów przez sektor rybacki. (2026-04-01)
-
Zaproszenie na koncert pn. "KAWA(ŁEK) KULTURY" Gabriel Fleszar - 24.04.2026 r. Rytwiany (2026-04-01)
-
Spotkanie Wielkanocne w GCK Rytwiany - relacja (2026-04-01)
-
Zaproszenie na wydarzenie „Obywatelskie Świętokrzyskie. Wielkie sieciowanie” - 25.04.2026 r. Kielce (2026-04-01)
